Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejny etap programu Baobab-K

Wojska lądowe, 27 marca 2017

Inspektorat Uzbrojenia opublikował zaproszenie do udziału w przetargu na wykonanie kolejnego etapu pracy rozwojowej programu Baobab-K.

IU dokona wyboru oferentów, którzy wezmą udział w przetargu na wykonanie kolejnego etapu pracy rozwojowej programu Baobab-K / Rysunek: IU

Przedmiotem zamówienia jest realizacja etapu Projektowanie i Rozwój (PIR) pracy rozwojowej Pojazd Minowania Narzutowego pk. Baobab-K. Założeniem tej fazy przedsięwzięcia jest przede wszystkim wykonanie prototypu i dokumentacji technicznej wyrobu (DTW).

Praca powinna być realizowana etapami. Każdy z nich zostanie zakończony badaniami potwierdzającymi spełnienie wymagań zawartych w Założeniach Taktyczno-Technicznych. Ostatnim etapem pracy rozwojowej będzie opracowanie DTW (Rozwój Baobab-K, 2015-08-20).

Przedsiębiorstwa zainteresowane przetargiem mają czas do 25 kwietnia (do godz. 11:00) na składanie wniosków o dopuszczenie do postępowania. Do udziału w konkursie zaproszonych zostanie 3 oferentów. Głównym kryterium decydującym o udzieleniu zamówienia będzie najniższa cena. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.