Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kurs C-IED w CSWIiCh

Wojska lądowe, 19 kwietnia 2017

Przeciwdziałanie improwizowanym urządzeniom wybuchowym na poziomie taktycznym było tematem specjalistycznego kursu prowadzonego w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych w dn. 03-14 kwietnia.

Kandydaci na instruktorów wzięli udział w szkoleniu z zakresu przeciwdziałania improwizowanym urządzeniom wybuchowym / Zdjęcia: Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych

Kurs przeprowadził zespół rozminowania z Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych. Jego głównym celem było przygotowanie instruktorów do prowadzenia szkoleń z zakresu przeciwdziałania improwizowanym urządzeniom wybuchowym (C-IED) z żołnierzami w ich macierzystych jednostkach lub na poligonach.

W drugim tygodniu zajęć do kursantów dołączyła 15-osobowa grupa z Komendy Obsługi Lotniska we Wrocławiu, która jest podległa pod 8. Bazę Lotnictwa Transportowego w Krakowie. Grupa uczestniczyła w szkoleniu kandydatów na instruktorów na poziomie podstawowym.

Przyszli instruktorzy uczyli się jak wykorzystywać i przekazywać zdobytą wiedzę, organizować szkolenia na poziomie taktycznym oraz własnoręcznie wykonywać pomoce szkoleniowe, które będą używać podczas zajęć.

Na podstawie informacji kpta. Pawła Medyńskiego, CSWIiCh




Galeria



Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.