Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Szkolenie poligonowe 7bkpow

Wojska lądowe, 20 kwietnia 2017

Żołnierze 7. batalionu kawalerii powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego zakończyli szkolenie poligonowe.

Pododdziały 7. batalionu kawalerii powietrznej ćwiczyły na poligonie w Drawsku Pomorskim / Zdjęcia: por. Paweł Kaczyński, 25. Brygada Kawalerii Powietrznej

Szkolenie żołnierzy 7. batalionu kawalerii powietrznej z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej prowadzono na poligonie w Drawsku Pomorskim. Podczas ćwiczeń kawalerzyści doskonalili swoje umiejętności taktyczne oraz ogniowe. Przedsięwzięcie zakończono na kilka dni przed Świętami Wielkanocnymi.

Podczas ćwiczeń główny nacisk położono na doskonalenie współdziałania komponentu lądowego z załogami 1. i 7. dywizjonu lotniczego. Prowadzono zajęcia w zakresie wyboru i zabezpieczenia lądowiska, naprowadzenia statku powietrznego i desantowania ze śmigłowców W-3W Sokół i Mi-17.

W kolejnych dniach żołnierze podnosili swoje umiejętności ogniowe. Wykonywali m.in. strzelania wykorzystując broń etatową i uzbrojenie.

Na podstawie informacji pora. Pawła Kaczyńskiego, 25. BKPow.
GaleriaDrukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.