Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowy kamuflaż T-50

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, 14 maja 2017

24 kwietnia w Komsomolsku nad Amurem został oblatany ósmy lotny prototyp rosyjskiego myśliwca wielozadaniowego T-50. Samolot T-50-9 ma numer burtowy 509. Naniesiono na niego nowy, półpikselowy kamuflaż. Można go było zobaczyć dopiero, gdy maszyna dotarła do Żukowskiego pod Moskwą.

Samolot T-50-9 z numerem burtowym 509, w nowym, półpikselowym kamuflażu, ląduje w Żukowskim pod Moskwą / Zdjęcie: twitter.com/RuAviaPhotog – Wasilij Kuzniecow

Samolot T-50-9 przeleciał z Komsomolska nad Amurem do Żukowskiego w dniach 10-12 maja, lecąc nad całą Rosją. W instytucie im. Gromowa mają być prowadzone jego testy. Oblot kolejnego prototypu T-50 jest planowany na koniec sierpnia.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.