Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Test północnokoreańskiego pocisku przeciwokrętowego

Marynarka wojenna, Wojska lądowe, Strategia i polityka, 10 czerwca 2017

Korea Północna przeprowadziła test nowego pocisku przeciwokrętowego. Pocisk trafił i zniszczył cel na Morzu Wschodniokoreańskim.

Start północnokoreańskiego pocisku przeciwokrętowego z czterokontenerowej wyrzutni na pojeździe gąsienicowym / Zdjęcie: KCNA

Korea Północna (KRL-D) przeprowadziła test nowego manewrującego pocisku przeciwokrętowego. Wystrzelono go 8 czerwca z rejonu portu Wonson. Próbę obserwował przywódca KRL-D, Kim Dzong Un. Test zakończył się powodzeniem. Głowica pocisku trafiła w cel znajdujący się na Morzu Wschodniokoreańskim.i zniszczyła go.

Sekwencja trafienia i zniszczenia celu morskiego przez manewrujący pocisk przeciwokrętowy / Zdjęcie: KCNA

Nowy północnokoreański pocisk przeciwokrętowy został zaprojektowany przez specjalistów z Akademii obrony narodowej. Cztery kontenery z pociskami umieszczono na podwoziu gąsienicowym. Ono również było testowane w czasie próby. Agencje północnokoreańskie podkreślają, że system umożliwia szybkie przemieszczanie się i przygotowanie pocisku do startu w kierunku wyznaczonego celu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.