Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zwolnienia w Boeingu

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 10 stycznia 2009

Zarząd Boeinga zapowiedział zwolnienie 4,5 tys. pracowników, w zakładach produkujących samoloty pasażerskie. Oznacza to powrót do poziomu zatrudnienia z początku 2008.

Na początku ubiegłego roku Boeing Commercial Airplanes zatrudniała 63 tys. osób. Przez ostatnie 12 miesięcy liczbę tę zwiększono do prawie 68 tys. Nabór pracowników wiązał się z planami zwiększenia produkcji.

Według prezesa koncernu, Scotta Carsona, Boeing musi przystosować poziom zatrudnienia do niepewnych realiów ekonomicznych. O ile portfel zamówień nadal wynosi ok. 3700 samolotów pasażerskich, wielu przewoźników anuluje wcześniejsze zamówienia, co może mieć wpływ na wielkość bieżącej produkcji - inne linie lotnicze nie muszą się godzić na dostawy wcześniejsze, od wynegocjowanych.

Większość zwolnień, z 60-dniowym okresem wypowiedzenia, zostanie wręczona pod koniec lutego. Cięcia będą dotyczyły przede wszystkim osób zatrudnionych na zlecenie oraz nie związanych z bieżącą produkcją.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.