Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa BK117 w USA

Wypadki, Lotnictwo cywilne, 09 września 2017

Wczoraj o 10:53 czasu lokalnego należący do Air Methods Corp. śmigłowiec sanitarny Eurocopter BK 117 wystartował z Sentara Albemarle Medical Center Heliport (NC98) w Elizabeth City. Na jego pokładzie znajdował się pilot, dwóch sanitariuszy i pacjent. Miał on zostać przewieziony do Duke University North Heliport (NC92) w Durham.

Całkowicie spalony wrak śmigłowca znaleziono w pobliżu skrzyżowania Swamp Road i Sandy Road / Zdjęcie: reflector.com

Śmigłowiec nie doleciał do celu. Około 11:45 rozbił się w pobliżu kompleksu turbin wiatrowych Amazon US Wind Farm East w Perquimans County (Karolina Południowa). Wrak doszczętnie spłonął. Wszyscy lecący śmigłowcem zginęli na miejscu.

Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy.

Rozbity śmigłowiec to Eurocopter (MBB) BK 117 C-2 nr rej. N146DU, nr ser. 9474. Należał do Air Methods Corp., a jego operatorem był Duke Life Flight.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.