Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Tuzin ofert na Mustanga

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 20 września 2017

Inspektorat Uzbrojenia poinformował o otrzymaniu dwunastu wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na dostawę Siłom Zbrojnym RP nawet 3,7 tys. samochodów ciężarowo-osobowych wysokiej mobilności.

Zakup nowych samochodów ciężarowo-osobowych wysokiej mobilności pk. Mustang pozwoli na stopniowe wycofywanie z eksploatacji wiekowych samochodów terenowych rodziny Honker / Zdjęcie: chor. Sławomir Mrowiński, IW SZ

Do 12 września, kiedy minął termin nadsyłania zgłoszeń, Inspektorat Uzbrojenia otrzymał dwanaście wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu pk. Mustang. Chęć uczestnictwa w przetargu zgłosiły: Zeszuta Sp. z o.o., AMZ Kutno S.A., Dom samochodowy Germaz Sp.z o.o., SKB Drive TECH S.A. wraz z Renault Trucks Defense, KAFAR Bartłomiej Sztukier wraz z HIBNERYT Sp. z o.o. s.k. i Auto Podlasie Sp. z o.o., AUTOBOX Innovations sp. z o.o. S.k. wraz z Auto Special sp. z o.o., Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. wraz z Rosomak S.A. i Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o., Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. wraz z MARVEL Sp. z o.o. i ITS Solutions sp. z o.o., H. Cegielski – Poznań S.A., Polski Holding Obronny Sp. z o.o. wraz z Concept Sp. z o.o., DZT Fabryka Samochodów w Lublinie sp. z o.o. i Siltec sp. z o.o.

18 lipca Inspektorat Uzbrojenia uruchomił nowe postępowanie na dostawę Siłom Zbrojnym RP samochodów ciężarowo-osobowych wysokiej mobilności. Przedmiotem przetargu jest dostawa 913 pojazdów w tym 872 w wersji nieopancerzonej i 41 w odmianie opancerzonej. Dostawy mają zostać zrealizowane w l. 2019-2022.
Porozumienie będzie zawierało w sobie opcje na dodatkowe 2787 wozów w wersji nieopancerzonej. Ich dostawy miałyby zostać zrealizowane w l. 2019-2026 (Kolejne podejście do Mustanga, 2017-07-18).

Dostarczane samochody mają być nowe. Ich rok produkcji musi być tożsamy z rokiem dostawy. Pojazdy powinny posiadać układ jezdny 4x4 (dopuszcza się napęd na tylną oś z dołączanym napędem osi przedniej) i być przystosowane do przewozu 8 osób + kierowca (wersja nieopancerzona) lub 4 osób + kierowca (wersja opancerzona). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.