Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Cessny 206 w Meksyku

Lotnictwo cywilne, Wypadki, 23 września 2017

Wczoraj przed południem cztery osoby leciały samolotem Cessna 206 do Tamborillo w Chihuahua w Meksyku. Na pokładzie znajdował się pilot, kobieta i małżeństwo z Hermosillo. Krótko przed planowanym lądowaniem doszło do awarii silnika. Pilot próbował lądować awaryjnie, ale samolot rozbił się.

Wrak rozbitego pod Tamborillo samolotu Cessna 206 / Zdjęcie: radiza.com.mx

Na miejscu katastrofy zginęły trzy osoby. Pilot został znaleziony ciężko ranny. Zmarł kilka minut po przewiezieniu do szpitala Fatima de Los Mochis, ok. 13:40. Ofiary katastrofy to 36-letni pilot Crispín Zamorano Encinas z Callejones de Guasavito, 41-letnia Adelaida Bojórquez Bejarano z Los Mochis oraz 53-letni Vidal Bojórquez Bejarano i jego 52-letnia żona María Flores Elizalde – oboje z Hermosillo.

Rozbity samolot to jednosilnikowa Cessna 206 nr rej. XA-UJV. Należała do Servicios Aéreos Luce.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.