Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pociski zakłócające do Krabów

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 26 września 2017

Inspektorat Uzbrojenia poinformował o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego w związku z planem pozyskania 155-mm amunicji artyleryjskiej z pociskami zakłócającymi.

Planowana do pozyskania przez Inspektorat Uzbrojenia 155-mm amunicja artyleryjska z pociskami zakłócającymi ma wejść do uzbrojenia m.in. samobieżnych armatohaubic Krab / Zdjęcie: kpt. Rafał Ługiewicz, st. chor. Sebastian Erbetowski, 16. Pomorska Dywizja Zmechanizowana

Celem dialogu technicznego będzie uzyskanie doradztwa umożliwiającego pozyskanie informacji niezbędnych do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia dla 155-mm amunicji artyleryjskiej z pociskami zakłócającymi. Przedsięwzięcie obejmie m.in. ocenę parametrów i charakterystyk posiadanych przez oferowany sprzęt wojskowy (SpW).

Dialog techniczny posłuży również sprecyzowaniu uwarunkowań dotyczących systemu zabezpieczenia logistycznego, bezpieczeństwa dostaw i szkolenia. Celem przedsięwzięcia będzie również określenie warunków dotyczących stworzenia systemu szkolenia, oszacowanie kosztów pozyskania, eksploatacji i wycofania SpW i wstępce oszacowanie potrzeb czasowych zakupu uzbrojenia.

Przedsięwzięcie ma zostać zrealizowane w okresie od 1 grudnia 2017 do 28 marca 2018. Zgłoszenia do udziału w dialogu technicznym można składać do 16 października br. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.