Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa ukraińskiego L-39

Lotnictwo wojskowe, Wypadki, 29 września 2017

Dziś około południa samolot szkolno-treningowy L-39 ukraińskich wojsk lotniczych wykonywał rutynowy lot treningowy nad obwodem chmielnickim. Na pokładzie samolotu, który wystartował z lotniska w Starokonstantinowce, znajdowało się dwóch pilotów. O 12:21 czasu lokalnego maszyna rozbiła się.

Komputerowa wizja Aero L-39C nr burtowy 74 ukraińskich wojsk lotniczych / Ilustracja: Lotus Simulations

Wrak rozbitego samolotu znaleziono w pobliżu wsi Wiesiełowka w rejonie krasiłowskim, ok. 20 km na południowy zachód od Starokonstantinowki. W katastrofie zginęli obaj lecący samolotem piloci. Na ziemi nikomu nic się nie stało.

Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy. Bada to specjalna komisja.

Rozbity samolot to Aero L-39C Albatros nr burtowy 74. Należał do 7. Brygady lotnictwa taktycznego im. Pietra Franko w Starokonstantinowce.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.