Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Modernizacja 540 BMP-2 i BMD-2

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 30 września 2017

29 września MO FR zawarło kontrakt z KB Priborostrojenia (spółka zależna holdingu Wysokotocznyje komplieksy wchodzącego w skład korporacji Rostech) 10-letni kontrakt na remont i modernizację 540 wozów opancerzonych BMP-2 i BMD-2. Pojazdy mają zostać wyposażone w wieże (moduły bojowe) B05Ja01 Bierieżok. Umowa została zawarta w ramach nowego programu modernizacji uzbrojenia – GPW-2025.

Kontrakt na modernizację 540 wozów opancerzonych BMP-2 i BMD-2 podpisał wiceminister obrony FR Jurij Borisow i dyrektor zarządzający KB Priborostrojenia Dmitrij Konopliow. W tle zmodernizowany BMP-2 z modułem bojowym B05Ja01 Bierieżok / Zdjęcie: Rostech

Jednocześnie z podpisaniem umowy otwarto w Tule zakład modernizacji pojazdów opancerzonych w przedsiębiorstwie Szcziegłowskij Wał należącym do KB Priborostrojenia. W hali o powierzchni 5 tys. m2 umieszczono działy obróbek mechanicznych, spawania, montażu i lakiernię. Zatrudnienie znalazło tam 240 nowych pracowników. Miesięcznie zakład ma remontować i modernizować do 15 BMP-2 i BMD-2.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.