Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zamówienie na TOW

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 02 października 2017

Raytheon dostarczy przeciwpancerne pociski kierowane BGM-71 TOW siłom zbrojnym USA i partnerów zagranicznych.

Siły zbrojne USA i amerykańskich sojuszników odbiorą dodatkowe ppk BGM-71 TOW / Zdjęcie: Sgt. Heidi Kroll, US Army

Departament Obrony USA zlecił spółce Raytheon Missile Systems produkcję i dostawę przeciwpancernych pocisków kierowanych BGM-71 TOW (Tube-launched Optically-tracked Wireless-guided). Wartość porozumienia wynosi ok. 300 mln USD (ok. 1 mld zł).

Uzbrojenie ma zostać przekazane US Army i Korpusowi Piechoty Morskiej USA (USMC), a także siłom zbrojnym Jordanii, Libanu i Maroka, Zamówienie na ppk TOW, 2016-08-10). Produkcja ppk TOW prowadzona będzie m.in. w zakładach w Tucson na terenie Arizony. Dostawy powinny zostać zrealizowane do 31 lipca 2020.

Zestawy BGM-71 TOW przeznaczone na eksport zostaną przekazane sojusznikom USA w ramach programu Foreign Military Sales. Pośrednikiem w dostawach będą amerykańskie siły zbrojne. Podmiotem zamawiającym jest Army Contracting Command z Redstone Arsenal w Alabamie. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.