Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dialog na Pustelnika

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 04 października 2017

Inspektorat Uzbrojenia poinformował o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego w związku z planem pozyskania wyrzutni przeciwpancernych pocisków kierowanych, pk. Pustelnik.

Inspektorat Uzbrojenia zamierza przeprowadzić dialog techniczny w ramach przygotowań do pozyskania wyrzutni przeciwpancernych pocisków kierowanych o donośniości maksymalnej nie mniejszej niż 1400 m, pk. Pustelnik / Zdjęcie: Rafael ADS

Celem dialogu technicznego będzie uzyskanie doradztwa umożliwiającego pozyskanie informacji niezbędnych do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia dla wyrzutni przeciwpancernych pocisków kierowanych (wraz z dedykowaną amunicją) o donośniości maksymalnej nie mniejszej niż 1400 m, pk. Pustelnik. Przedsięwzięcie obejmie m.in. ocenę możliwości spełnienia przez oferowany sprzęt wojskowy (SpW) wstępnie określonych wymagań taktyczno-technicznych.

Dialog techniczny posłuży również sprecyzowaniu uwarunkowań dotyczących systemu zabezpieczenia logistycznego, bezpieczeństwa dostaw i szkolenia, oszacowaniu kosztów pozyskania, eksploatacji i wycofania SpW oraz potrzeb czasowych zakupu uzbrojenia.

Zakłada się, że dialog techniczny zostanie przeprowadzony w dn. 20 listopada 2017 – 15 stycznia 2018. Zgłoszenia do udziału w przedsięwzięciu można składać do 16 października. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.