Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Airtelis zamawia H215

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 06 października 2017

Spółka Airtelis, przy wsparciu Nova Capital Group, podpisała umowę z Airbus Helicopters na zakup trzech śmigłowców H215, z opcją na dwa.

Śmigłowiec H215 zostanie wyposażony w urządzenia do prac wysokościowych, wspierających budowę i obsługę linii elektroenergetycznych Airtelis / Zdjęcie: Airbus

Śmigłowce uzupełnią obecną flotę Airtelis złożoną z dwóch H225. Dostawa pierwszego wiropłata ma nastąpić do końca października. - Cieszymy się, że do naszej floty dołączy kolejny śmigłowiec z rodziny Super Puma firmy Airbus Helicopters - powiedział Stephane Delaye, prezes Airtelis. - Udźwig, ekonomika i osiągi H215 z jednym silnikiem niepracującym są idealne dla skomplikowanych pod względem technicznym prac wysokościowych, które wykonujemy – dodał.

Spółka Airtelis prowadzi prace wysokościowe z użyciem śmigłowców, związane z obsługą linii wysokich i bardzo wysokich napięć, a także transportem ładunków, montażem konstrukcji, naprawami i obsługą dużych infrastruktur. Z doświadczenia tego przedsiębiorstwa korzystają operatorzy sieci energetycznych i ich kontrahenci.

- Jesteśmy pewni, że H215, mający doskonały wskaźnik dostępności, zoptymalizowaną obsługę techniczną i konkurencyjne koszty operacyjne, będzie atutem Airtelis. Cieszymy się, że przedsiębiorstwo ponownie pokłada swoje zaufanie w naszych produktach - powiedział Olivier Michalon, starszy wiceprezes Airbus Helicopters na Europę.

Zakup śmigłowców zostanie sfinansowany przez Airtelis w ramach transakcji sprzedaży i leasingu zwrotnego z Nova Capital, działającego jako wyłączny leasingodawca operacyjny. - Jesteśmy zadowoleni, że jako pierwszy na świecie leasingodawca śmigłowców dodamy H215 do naszej floty. Cieszymy się, że wspieramy wyjątkowy rozwój Airtelis, wprowadzając do naszego portfolio ten nowy, wielozadaniowy i wysoce wydajny śmigłowiec - powiedział Olivier Piot, Prezes Zarządu Nova Capital Group.


Drukuj Góra