Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ćwiczenia Quick Response 2017

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 17 października 2017

W Bośni i Hercegowinie przeprowadzono kilkudniowe ćwiczenia Quick Response 2017.

Żołnierze EUFOR uczestniczyli w kilkudniowych ćwiczeniach Quick Response 2017 / Zdjęcia: plut. Paweł Ociepka, DO RSZ

Ćwiczenia taktyczne z wojskami pk. Quick Response 2017 rozpoczęto 11 października podczas specjalnej uroczystości zorganizowanej w Kwaterze Głównej EUFOR w Sarajewie. Część praktyczną przedsięwzięcia zrealizowano w dn. 12-15 października.

Celem Quick Response 2017 było sprawdzenie współdziałania batalionu międzynarodowego EUFOR z siłami zbrojnymi Bośni i Hercegowiny oraz pozostałymi instytucjami zapewniającymi bezpieczeństwo państwa. Najważniejsze etapy ćwiczenia przeprowadzono Sarajewie i pobliskich miejscowościach.

W szkoleniu uczestniczyli m.in. członkowie Polskiego Kontyngentu Wojskowego EUFOR Althea (Rekonesans w rejonie Doboju, 2017-08-25). Udział wzięli również żołnierze z Wielkiej Brytanii oraz wojska NATO służące w ramach misji KFOR w Kosowie. 

Na podstawie informacji PKW EUFOR Althea
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.