Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dialog na samochody sanitarne

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 24 października 2017

Inspektorat Uzbrojenia poinformował o zamiarze przeprowadzenia dialogu technicznego w związku z planem zakupu samochodów sanitarnych wielonoszowych.

IU przeprowadzi dialog techniczny w związku z planem pozyskania samochodów sanitarnych wielonoszowych / Zdjęcie: st.chor.szt. Sławomir Kosylak, 25. BKPow.

Celem dialogu technicznego będzie uzyskanie doradztwa w zakresie niezbędnym do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia dla samochodów sanitarnych wielonoszowych. Przedsięwzięcie będzie obejmowało m.in. ocenę możliwości spełnienia przez oferowany sprzęt wojskowy (SpW) wymagań określonych przez zamawiającego.

Dialog techniczny posłuży również sprecyzowaniu uwarunkowań dotyczących systemu zabezpieczenia logistycznego, bezpieczeństwa dostaw i szkolenia. Jego celem będzie również oszacowanie kosztów pozyskania, eksploatacji i wycofania SpW oraz potrzeb czasowych zakupu.

Przedsięwzięcie ma zostać zrealizowane do 29 grudnia br. Zgłoszenia do udziału w dialogu będą przyjmowane do 20 listopada. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.