Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Szkolenie poligonowe 11.MPA

Wojska lądowe, Strategia i polityka, 14 listopada 2017

Żołnierze z 11. Mazurskiego Pułku Artylerii rozpoczęli ćwiczenia poligonowe.

Pododdziały 11. Mazurskiego Pułku Artylerii przemieszczają się na teren Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz, gdzie prowadzone będą ćwiczenia poligonowe / Zdjęcia: st. sierż. Krzysztof Łupiński, 11. MPA

W ramach przygotowań do ćwiczeń poligonowych pododdziały 11. Mazurskiego Pułku Artylerii przemieściły się do Bemowa Piskiego. Następnie żołnierze z Węgorzewa rozpoczęli zajęcia. Przedsięwzięcie prowadzone jest na bazie obiektów Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz.

W szkoleniu udział biorą m.in. pododdziały 3. i 4. dywizjonu artylerii rakietowej, 14. dywizjonu artylerii przeciwpancernej i pododdziały zabezpieczające. Wspierają je żołnierze dowództwa i sztabu pułku. Ogółem w Orzyszu ćwiczy ok. 600 żołnierzy i ok. 150 sztuk różnego sprzętu wojskowego.

Po przemieszczeniu się w rejon szkolenia artylerzyści z 11. MPA wzięli udział w instruktażach. Przez następne dwa tygodnie żołnierze z Węgorzewa będą prowadzić różnorodne działania poligonowe, funkcjonując przy zróżnicowanych warunkach atmosferycznych.

Na podstawie informacji kpt. Rafała Ługiewicza, 11. MPA
GaleriaDrukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.