Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przegląd remontowy USS Oscar Austin

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 29 grudnia 2017

BAE Systems dokona przeglądu remontowego amerykańskiego niszczyciela rakietowego USS Oscar Austin.

Jesienią USS Oscar Austin powrócił do Naval Station Norfolk w Wirginii po zakończeniu siedmiomiesięcznej misji bojowej w rejonach odpowiedzialności 5. i 6. floty US Navy / Zdjęcie: Mass Communication Specialist 2nd Class Justin Wolpert, USN

Departament Obrony USA zlecił BAE Systems przeprowadzenia prac stoczniowych na niszczycielu rakietowym USS Oscar Austin (DDG 79), typu Arleigh Burke. Wartość anonsowanego przed kilkoma dniami kontraktu wynosi 41,6 mln USD (ok. 145 mln zł). Umowa zawiera w sobie jednak opcje, po wykorzystaniu których koszt przedsięwzięcia wzrośnie do 117 mln USD (407 mln zł).

Prace związane z przeglądem remontowym i modernizacją amerykańskiego niszczyciela rakietowego zostaną zlecone spółce BAE Systems Norfolk Ship Repair z Wirginii. Przedsięwzięcie powinno zostać zrealizowane do lutego 2019. Podmiotem zamawiającym usługę jest Naval Sea Systems Command z Waszyngtonu.

Przegląd naprawczy i modernizacja USS Oscar Austin obejmą m.in. ocenę stanu poszycia kadłuba i nadbudówki, a także sprawdzenie funkcjonowania systemów i urządzeń pokładowych okrętu. Niesprawne i przestarzałe elementy wyposażenia zostaną naprawione lub wymienione na nowsze. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.