Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Piranha V dla Rumunii

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 15 stycznia 2018

Siły zbrojne Rumunii zakupią 227 wozów bojowych Piranha V od General Dynamics European Land Systems.

Wojska lądowe Rumunii pozyskają 227 wozów bojowych Piranha V 8x8 za ponad 1 mld USD / Zdjęcie: GD-ELS

Umowę o zakupie 227 wozów bojowych Piranha V 8x8 od General Dynamics European Land Systems (GD-ELS) podpisano w piątek w Bukareszcie. Jej wartość przekracza 1 mld USD (3,3 mld zł).

W br. wojska lądowe Rumunii mają odebrać pierwszą transzę 36 wozów bojowych Piranha V 8x8, z czego sześć zostanie zmontowanych w rodzimych zakładach Uzina Mecanică București (UMB) na zasadzie transferu technologii (Produkcja kto Piranha V w Rumunii, 2017-10-15). Pozostałe wozy również będą produkowane lokalnie, jednak terminarz ich dostaw nie został podany.

Kontrakt zakłada również utworzenie lokalnego centrum obsługowego rumuńskich wozów. Producent pomoże też w szkoleniu załóg, dostarczając m.in. symulatory kierowcy. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.