Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

XXIII Bal Lotników: Złota Dziesiątka 2017

Lotnictwo cywilne, Imprezy branżowe, 13 lutego 2018

Podczas XXIII Balu Lotników i Polskiej Obronności wręczono wyróżnienia dla Złotej Dziesiątki najlepszych sportowców lotniczych 2017.

Zdjęcie: Paweł Wlaziński

Jednym z najważniejszych punktów XXIII Balu Lotników i Polskiej Obronności była prezentacja Złotej Dziesiątki sportowców lotniczych 2017 według klasyfikacji Skrzydlatej Polski, we współpracy z Aeroklubem Polskim. O miejscu w klasyfikacji zadecydowały sukcesy międzynarodowe w ub.r.

Na miejscu 1. znalazł się najbardziej utytułowany szybownik w Polsce i na Świecie, Sebastian Kawa z Aeroklubu Bielsko-Bialskiego. Drugie miejsce zajął Wojciech Bógdał z Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej, a trzecie – Krzystof Skrętowicz z Aeroklubu Częstochowskiego. Dalej w klasyfikacji uplasowali się: ex-aequo zespół spadochroniarzy tunelowych Andrzej Sołtyk i Joshua Ruis-Velasco (4. miejsce), pilotka balonowa Beata Choma latająca na co dzień w Aeroklubie Poznańskim (6.), ex-aequo załoga Alojzy Dernbach i Klaudia Laskowska z Aeroklubu Warszawskiego (7.), ex-aequo Leszek Małmyga z Aeroklubu Ziemi Lubuskiej i Sławomir Łasocha reprezentujący Stowarzyszenie Sportowe Modelarzy Grudziądzkich Twoje-Miasto (9.).

Nagrody Złotej Dziesiątce najlepszych sportowców lotniczych wręczał redaktor naczelny Magazynu Lotniczego Skrzydlata Polska, Grzegorz Sobczak, Stanisław Haczyński, wiceprezes Aeroklubu Polskiego i przedstawiciele partnerów Balu. Wszyscy wyróżnieni otrzymali zarówno nagrody symboliczne, jak i rzeczowe, w tym wysokiej jakości zegarki, aparaty kompaktowe i tablety. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.