Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

HMMWV 4x4 dla Gwardii Narodowej

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 24 lutego 2018

AM General dostarczy 60 samochodów terenowych HMMWV 4x4 Gwardii Narodowej USA.

AM General dostarczy Gwardii Narodowej USA 60 samochodów terenowych M1167 HMMWV 4x4 / Zdjęcie: AM General

Departament Obrony USA zamówił kolejną partię 60 samochodów terenowych M1167 HMMWV 4x4. Wartość kontraktu wynosi ok. 12 mln USD (ok. 41 mln zł). Dostawcą pojazdów będzie AM General z South Bend w Indianie.

Pojazdy będą montowane w zakładach AM General w Mishawaka, w stanie Indianie. Montowania mieści się niedaleko centrali producenta w South Bend. Dostawy wozów mają zakończyć się w 2018.

Nowe HMMWV zostaną przekazane jednostkom Gwardii Narodowej USA i pozwolą uzupełnić braki w parku samochodowym tej formacji. Podmiotem zamawiającym jest U.S. Army Contracting Command z Warren w stanie Michigan. 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.