Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wykład prof. Alana Khee-Jin Tan

Lotnictwo cywilne, 23 marca 2018

Laboratorium Lotnictwa Cywilnego, Centrum Studiów Antymonopolowych Regulacyjnych (CARS) ma zaszczyt zaprosić na wykład gościnny profesora Alana Khee-Jin Tan – czołowego eksperta w Azji w dziedzinie prawa lotniczego – zatytułowany: European Union – Association of Southeast Asian Nations Comprehensive Air Transport Agreement (Kompleksowa umowa o transporcie lotniczym pomiędzy Unią Europejską a Stowarzyszeniem Narodów Azji Południowo-Wschodniej).

Alan Khee-Jin Tan jest absolwentem National University of Singapore (LL.B.) i Uniwersytetu Yale (LL.M. and JSD). Jest profesorem Wydziału Prawa, National University of Singapore. Specjalizuje się w prawie lotniczym, morskim, karnym i ochrony środowiska. Profesor Tan wykładał także na New York University i University of Sydney. Pracował jako doradca wielu rządów i agencji międzynarodowych, m.in. dla rządu Wietnamu oraz Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP). Był także konsultantem w sprawach liberalizacji lotnictwa zaangażowanym przez Wspólnotę Gospodarczą Azji i Pacyfiku (APEC), Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN), Ligę Państw Arabskich oraz władze lotnicze wielu państw.

Wykład poświęcony będzie perspektywom pierwszej w historii umowy o komunikacji lotniczej pomiędzy dwoma znaczącymi regionalnymi blokami gospodarczymi – Unią Europejską i Stowarzyszeniem Narodów Azji Południowo-Wschodniej. Wykład odbędzie się 18 czerwca 2018 w Warszawie, o godz. 17.00, w sali wykładowej C Wydziału Zarządzania UW, ul. Szturmowa 1/3.

Zgłoszenia uczestnictwa można przesyłać do końca maja 2018 do pani Magdaleny Kiełkiewicz (mkielkiewicz@wz.uw.edu.pl).

Patronem medialnym imprezy jest Magazyn Lotniczy Skrzydlata Polska.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.