Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Drukair zamawiają A320neo

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 23 kwietnia 2018

Drukair, narodowy przewoźnik Królestwa Bhutanu, podpisał umowę kupna jednego samolotu wąskokadłubowego Airbus A320neo, aby wesprzeć plany rozwoju i uzupełnić flotę trzech eksploatowanych obecnie Airbusów A319 i jednego ATR 42-500.

Wizualizacja A320neo w barwach Drukair / Ilustracja: Airbus

Samolot będzie napędzany silnikami CFM LEAP-1A26E1, zoptymalizowanymi do operowania na dużych wysokościach. Będzie on największym statkiem powietrznym operującym w bazie Drukair w Paro.

Międzynarodowy port lotniczy Paro, położony na wysokości 2235 m n.p.m. i otoczony wysokimi górami, jest jednym z najbardziej wymagających lotnisk na świecie. Ma on pojedynczą asfaltową drogę startową długości 1964 m.

Wyposażony w kabinę pasażerską mieszczącą 20 foteli klasy biznes i 102 fotele klasy ekonomicznej, A320neo zostanie skierowany, w celu zwiększenia oferowania, na istniejące połączenia regionalne do Singapuru, Bangkoku, Katmandu, Delhi i Kalkuty. Jego dostawę zaplanowano w pierwszym kwartale 2020.

Kilka miesięcy wcześniej, w lipcu 2019, flota Drukair powiększy się o jednego ATR 42-600, nabytego na mocy umowy podpisanej 6 kwietnia br.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.