Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SDG&E odebrało H145

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, Strategia i polityka, 24 kwietnia 2018

Airbus dostarczył śmigłowiec H145 spółce San Diego Gas & Electric (SDG & E) z południowej Kalifornii.

Śmigłowiec H145 przekazany San Diego Gas & Electric / Zdjęcie: Airbus Helicopters Inc.

Airbus Helicopters Inc. dostarczył nowy śmigłowiec H145 spółce San Diego Gas & Electric (SDG&E) z południowej Kalifornii, która go To pierwszy wiropłat tego typu w USA, który posłuży do obsługi elektrycznej sieci przesyłowej i dystrybucyjnej SDG&E.

SDG&E wybrało H145 po wyczerpującej analizie najnowszych modeli śmigłowców dostępnych na rynku, jako konstrukcję najlepiej spełniającą jego wymagania, obejmujące transport ładunków o dużej masie, daleki zasięg i zdolność do operowania na dużych wysokościach przy wysokiej temperaturze. SDG&E używa swoich śmigłowców do przeciągania linii energetycznych, ustawiania słupów, przewozu ekip obsługowych do odległych lokalizacji i patrolowania swojej rozległej sieci energetycznej.

Chcieliśmy znaleźć śmigłowiec dostosowany do wszystkich naszych misji, przy czym najważniejszym wymaganiem było bezpieczeństwo. H145 został wybrany ze względu na dwa silniki, zapas mocy, układ sterowania lotem, awionikę Helionix i nowoczesnego autopilota – powiedział Jesse Thrush, analityk SDG&E ds. lotnictwa.

H145 szybko staje się jednym z najpopularniejszych śmigłowców w Ameryce Północnej, a Airbus docenia poparcie naszych śmigłowców przez tak znakomitego klienta jak San Diego Gas & Electric – dodał Chris Emerson, prezes Airbus Helicopters Inc.

SDG&E to przedsiębiorstwo zajmujące się przesyłem energii elektrycznej i gazu ziemnego, które świadczy usługi dla hrabstwa San Diego i hrabstwa Orange w południowo-zachodniej Kalifornii. Teren, na którym działa SDG&E obejmuje 10 600 km2. Z usług spółki korzysta ponad 3,3 miliona klientów.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.