Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ILA 2018: Tygrysie malowanie Eurofightera

Imprezy branżowe, Lotnictwo wojskowe, 26 kwietnia 2018

Jedną z gwiazd tegorocznej wystawy ILA jest wielozadaniowy samolot bojowy Eurofighter w okolicznościowym tygrysim malowaniu. Samolot wchodzi w skład Taktisches Luftwaffengeschwader (skrzydła lotnictwa taktycznego) 74 Luftwaffe (wojsk lotniczych Niemiec), stacjonującego w Neuburgu.

Eurofighter z TaktLwG 74 w okolicznościowym tygrysim malowaniu / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Zielono-czarne malowanie samolotu zostało przygotowane specjalnie na tegoroczne ćwiczenia NATO Tiger Meet, które odbędą się w dn. 14-25 maja w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Sił Powietrznych Poznań-Krzesiny. Lotnicy TaktLwG 74 przejęli tygrysie tradycje od rozwiązanego w marcu 2013 Jagdbombergeschwader 32 (JaboG 32, skrzydła lotnictwa myśliwsko-bombowego).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.