Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ILA 2018: Niemiecki rekord

Imprezy branżowe, Przemysł lotniczy, 26 kwietnia 2018

Niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Lotniczo-Kosmicznego (Bundesverband der Deutschen Luft- und Raumfahrtindustrie, BDLI), podczas wystawy lotniczej ILA w Berlinie poinformowało, że 2017 był rekordowym rokiem dla niemieckiego przemysłu lotniczego.

Przedsiębiorstwa zrzeszone w BDLI zanotowały łączne obroty w wysokości 40 mld EUR, o 6% więcej niż w poprzednim roku. Wzrosła również nieznacznie liczba zatrudnionych w tej gałęzi przemysłu. Liczba zatrudnionych osiągnęła poziom 109 500 osób.

Co ciekawe, spośród wszystkich przedsiębiorstw branży lotniczej lepiej w ubiegłym roku radziły sobie te pracujące na potrzeby cywilne. Łączny obrót zanotowany przez ten sektor przemysłu lotniczego wyniósł 29,2 mld EUR, a zatrudnienie wyniosło 76 500 pracowników.

Na badania i rozwój niemiecki przemysł lotniczy przeznaczył w ub.r. 4 mld EUR.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.