Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A320neo dla Jazeera Airways

Lotnictwo cywilne, 12 czerwca 2018

Kuwejcki przewoźnik Jazeera Airways odebrał swój pierwszy samolot Airbus A320neo, noszący znaki rejestracyjne 9K-CAQ, napędzany silnikami CFM International Leap-1A. Jest on dzierżawiony od irlandzkiej spółki Avalon.

Pierwszy A320neo dostarczony Jazeera Airways / Zdjęcie: Jazeera Airways

Obecnie przewoźnik ma na stanie 7 A320ceo. Portfel zamówień to 2 A320ceo/neo. Siatka połączeń Jazeera Airways obejmuje 20 miejsc docelowych na Bliskim Wschodzie oraz w Indiach i Turcji. Hubem jest międzynarodowy port lotniczy Kuwejt.

Kilka innych linii z Bliskiego Wschodu także zamówiło A320neo. Jako pierwsze miały je odebrać Qatar Airways, ale samoloty nie zostały dostarczone z powodu problemów z silnikami Pure Power. Wśród innych nabywców A320neo z Bliskiego Wschodu są konkurujące z Jazeerą Kuwait Airways, a także Gulf Air, Etihad Airways, Middle East Airlines, Flynas i Air Arabia.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.