Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

AK-308 na nabój NATO

Przemysł zbrojeniowy, Imprezy branżowe, 21 sierpnia 2018

Na forum Armia-2018, które odbywa się pod Moskwą, kompania Kałasznikow zaprezentowała m.in. prototyp karabinka AK-308. Broń, zbudowana na bazie karabinka AK103 z elementami AK-12, jest dostosowana do standardowych nabojów NATO kal. 7,62-51 mm. Właśnie rozpoczynają się testy nowej broni.

AK-308 / Zdjęcie: Kałasznikow

Masa AK-308 z pustym magazynkiem wynosi 4,3 kg. Długość mieści się w przedziale 880-940 mm. Do karabinka można zamontować bagnet. Standardowy magazynek mieści 20 nabojów.


Drukuj Góra