Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Modernizacja sortowni bagażu w Warszawie

Lotnictwo cywilne, 12 października 2018

Przedsiębiorstwo Hochtief  Polska podpisało kontrakt na modernizację sortowni bagażu na Lotnisku Chopina w Warszawie. Inwestorem jest Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze. Wartość zlecenia wynosi ponad 120 mln zł brutto. Prace rozpoczną się wkrótce i potrwają około 20 miesięcy.

Wcześniej Hochtief Polska dokonał m. in. rozbudowy bagażowni na lotnisku w Katowicach / Zdjęcie: Hochtief Polska

Kontrakt obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej oraz rozbudowę istniejącego magazynu bagażu wcześniej odprawionego (EBS) wraz z wymianą urządzeń systemu kontroli bezpieczeństwa bagażu (EDS) w zintegrowanej sortowni bagażu w Terminalu A. Terminal ten został częściowo zrealizowany przez Hochtief  Polska w latach 2012-2015.

W przeszłości Hochtief  Polska wybudował pirs centralny i dokończył budowę pirsu południowego terminala na Lotnisku Chopina w Warszawie (w l. 2010-2011), wykonał terminale pasażerskie w portach lotniczych w Poznaniu (l. 2011-2013), Łodzi (2009-2012) oraz we Wrocławiu (2009-2012), a także rozbudował bagażownię na lotnisku w Katowicach (2013-2014). W maju br. spółce powierzono zlecenie na budowę Ośrodka Kontroli Ruchu Lotniczego w Poznaniu.


Drukuj Góra