Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wzrósł nalot rosyjskich myśliwców

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 28 marca 2009

W 2008 nalot pilotów rosyjskiego lotnictwa myśliwskiego wzrósł do 60-65 godzin rocznie. W br. ma nadal rosnąć.

O sytuacji w rosyjskim lotnictwie myśliwskim poinformował zastępca Szefa Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych FR gen. płk Anatolij Nogowicyn. Jego zdaniem, celem WWS jest powrót do nalotu z czasów ZSRS. Był on około dwa razy większy niż obecnie.

Gen. Nogowicyn dodał, że znacznie większy niż w lotnictwie myśliwskim jest nalot w lotnictwie dalekiego zasięgu i lotnictwie transportowym (Ćwiczenia z udziałem ponad 40 samolotów WWS i WMF).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.