Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W Meksyku zatonął Mi-17

Wypadki, Marynarka wojenna, 21 października 2018

Wczoraj nad zatoką Santa Clara w Meksyku lot w ramach operacji przeciwko nielegalnym połowom wykonywał śmigłowiec Mi-17 należący do Sekretaria de Marina (Semar). Na jego pokładzie znajdowało się 12 żołnierzy. Z niewiadomych przyczyn pilot utracił panowanie nad śmigłowcem, który o 15:09 czasu lokalnego opadając spiralnie wpadł prawie pionowo do wody.

Należący do Sekretaria de Marina śmigłowiec Mi-17 w niekontrolowanym locie wpada do wód zatoki Santa Clara / Zdjęcia: via PajaritoNews

Do wypadku doszło w pobliżu Puerto de San Felipe w stanie Baja California. Gdy na jego miejsce dotarli ratownicy na łodziach rybackich i kutrach marynarki wojennej, okazało się, że dwóch marynarzy odniosło obrażenia, które wymagają hospitalizacji. Jeden został uznany za zaginionego. Pozostałym nic się nie stało.

Nie wiadomo, co było przyczyną wypadku.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.