Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Juneyao użytkownikiem Dreamlinerów

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 22 października 2018

19 października w zakładach Boeinga w Seattle Amerykanie dostarczyli pierwszego Dreamlinera 787-9 chińskim Juneyao Airlines. To zarazem pierwszy szerokokadłubowy samolot pasażerski eksploatowany przez prywatne linie lotnicze z ChRL. Według źródeł brytyjskich kolejne 4 Dreamlinery 787-9 mają dołączyć do floty Juneyao do końca 2019.

Pierwszy Dreamliner 787-9 w barwach prywatnych chińskich linii Juneyao / Zdjęcie: Boeing

Ta dostawa to największy krok milowy naszej linii lotniczej, będąca dużym krok w kierunku zwiększenia naszej siatki połączeń w Chinach i poza nimi. Jako wiodący na rynku model szerokokadłubowy, 787-9 Dreamliner będzie odgrywał kluczową rolę w globalnym rozwoju naszego towarzystwa – powiedział prezes Juneyao Airlines Wang Junjin.

Juneyao Airlines, dotychczas eksploatujące wyłącznie samoloty Airbusa (A320 i A321), oferuje loty z Szanghaju-Hongqiao do ponad 50 miast w ChRL. Wprowadzając do służby Dreamlinera, przewoźnik chce rozszerzyć swoją siatkę i zwiększyć liczbę lotów do Indonezji, Filipin, Tajlandii, Japonii i Republiki Korei.

Cieszymy się, że możemy powitać Juneyao w rosnącej rodzinie użytkowników Dreamlinerów. Jesteśmy pewni, że paliwooszczędność, zasięg i wyposażenie Dreamlinera będą motorem kolejnego etapu rozwoju Juneyao Airlines. To pierwszy z 10 Dreamlinerów 787-9 dla Juneyao i ich debiut jako przewoźnika międzynarodowego – podkreślił starszy wiceprezes Boeing Commercial Airplanes ds. globalnej sprzedaży i marketingu Ihssane Mounir.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.