Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Udany test BrahMosa

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 29 marca 2009

Dzisiejszy, trzeci w tym roku, test naddźwiękowego pocisku BrahMos okazał się w pełni udany.

Test przeprowadzono dziś o 9:15 czasu lokalnego. Podobnie jak poprzednie, przeprowadzono go na poligonie Pokhran. Pocisk BrahMos Block II wystrzelony z mobilnej wyrzutni, po 2,5-minutowym locie trafił bezbłędnie w cel umieszczony wśród innych podobnych obiektów.

Pierwszy z tegorocznych testów, przeprowadzony 20 stycznia (Problemy z BrahMosem), zakończył się niepowodzeniem. Druga próba, z 5 marca, była udana (Udana próba BrahMosa), choć - jak się ostatecznie okazało - nie w pełni usatysfakcjonowała wojskowych. Po dzisiejszym - nie budzącym wątpliwości - teście, BrahMos Block II w wersji lądowej zostanie oficjalnie przyjęty do uzbrojenia armii indyjskiej.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra