Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rafale dla Libii

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, Przemysł zbrojeniowy, 31 marca 2009

Kończą się negocjacje na temat zakupu przez Libię 14 myśliwców wielozadaniowych Rafale. Do podpisania kontraktu potrzebna jest już tylko decyzja polityczna.

Libijski przywódca Muammar Kadafi w czasie wizyty we Francji w grudniu 2007 podpisał decyzję o przyznaniu koncernowi Dassault Aviation wyłączności na prowadzenie negocjacji dotyczących dostaw samolotów wielozadaniowych. Rozmowy prowadzone z udziałem DGA (Délégation Générale pour l'Armement) dotyczą Rafale w wielozadaniowej wersji F3 - podobnych do eksploatowanych przez francuskie wojska lotnicze. Mogą one prowadzić walki powietrzne i atakować cele naziemne.

Odrębne negocjacje dotyczą pakietu uzbrojenia dla samolotów. Prowadzi je europejski koncern MBDA.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.