Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa Agusty A109E w Brazylii

Wypadki, Lotnictwo cywilne, 04 listopada 2018

Wczoraj ok. 19:20 czasu lokalnego w Brazylii rozbił się śmigłowiec Agusta A109E z 3 osobami na pokładzie. Jego wrak znaleziono w leśnej okolicy dzielnicy Quatinga w Mogi das Cruzes w regionie metropolitalnym Sao Paulo, niedaleko drogi Bento Moraes de Campos. Wrak uległ całkowitemu spaleniu.

Całkowicie spalony wrak śmigłowca Agusta A109E Power nr rej. PP-MTX, który rozbił się wczoraj w Brazylii / Zdjęcie: ANAC

Gdy do wraku dotarli ratownicy, okazało się, że wszyscy lecący śmigłowcem zginęli. Prace ratowników zakończyły się po 23:00. Wśród ofiar było 2 mężczyzn, w tym przedsiębiorca z branży nieruchomości. Tożsamości trzeciej osoby nie określono.

Nie wiadomo, co było przyczyną katastrofy. Lot odbywał się przy złej widoczności i przy silnym wietrze.

Rozbity śmigłowiec to Agusta A109E Power nr rej. PP-MTX, nr ser. 11120 wyprodukowany w 2001. Należał do Filipinas Emprrendimentos Imobiliários.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.