Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

GDELS przejmuje FWW Fahrzeugwerk GmbH

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 03 grudnia 2018

General Dynamics European Land Systems poinformowało o przejęciu niemieckiej spółki FWW Fahrzeugwerk GmbH.

General Dynamics European Land Systems umacnia swoją pozycję w Niemczech, przejmując spółkę FWW Fahrzeugwerk GmbH specjalizującą się w świadczeniu różnego rodzaju usług, w tym wsparcia technicznego, siłom zbrojnym Niemiec i innych państw / Rysunek: GDELS

W ostatnich dniach listopada koncern General Dynamics European Land Systems ogłosił przejęcie spółki FWW Fahrzeugwerk GmbH (FWW). Przedsiębiorstwo z Woldegk w północno-wschodnich Niemczech specjalizuje się w świadczeniu różnego rodzaju usług, w tym wsparcia technicznego, siłom zbrojnym Niemiec i innych państw. W przyszłości FWW Fahrzeugwer ma stać się częścią nowo powstałej spółki General Dynamics European Land Systems–Deutschland, która zostanie zlokalizowana w Berlinie.

- Przejęcie FWW jest krokiem w kierunku rozwoju zdolności i oferty General Dynamics w Niemczech. Zakup [FWW – red.] jest też kolejnym posunięciem w naszej strategii rozwoju, która ma umocnić GDELS jako jednego z najważniejszych dostawców lądowych systemów uzbrojenia w Europie – powiedział Alfonso Ramonet, prezes General Dynamics European Land Systems

- FWW oferuje szeroki zakres usług, pozwalając GDELS powiększyć grupę potencjalnych klientów, wejść na nowe rynki i umocnić swoją pozycję w Niemczech – stwierdził Thomas Kauffmann, wiceprezes GDELS i dyrektor zarządzający GDELS-Deutschland. W ramach GDELS-Deutschland, FWW razem z GDELS-Bridge Systems (dawniej znanym jako GDELS-Germany) będą zatrudniać ok. 600 wysoko wykwalifikowanych pracowników, potwierdzając podejście General Dynamics do niemieckiego klienta – dodał 


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.