Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy MAX od SMBC dla Lucky Air

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 31 grudnia 2018

Chiński przewoźnik Lucky Air odebrał pierwszego z 90 samolotów wąskokadłubowych Boeing 737 MAX 8, które wydzierżawi od SMBC Aviation Capital. Samolot, noszący znaki rejestracyjne B-1143, jest już trzecim 737 Max 8 we flocie linii, podobnie jak poprzednie, wyposażonym w 189 foteli klasy ekonomicznej.

Pierwszy Boeing 737 MAX 8 dostarczony Lucky Air przez SMBC Aviation Capital / Zdjęcie: Boeing

Lucky Air odebrały pierwszego MAX-a 8 na początku listopada. Jego dostawcą było inne towarzystwo leasingowe – GECAS. Bazą założonych w lipcu 2004 linii, należących do grupy Hainan, jest międzynarodowy port lotniczy Kunming Changshui. Lucky Air są jedynym z czterech założycieli U-FLY Alliance – pierwszego na świecie sojuszu zrzeszającego wyłącznie niskokosztowe linie lotnicze.

Obecnie przewoźnik dysponuje flotą 53 samolotów, w skład której wchodzą 3 A319ceo, 8 A320ceo, 3 A320neo i 4 A330-300 oraz trzy Boeingi 737 MAX 8, 21 737-800 i 13 737-700.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.