Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego

Astronautyka, Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 02 stycznia 2019

Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego odbędzie się 17 stycznia w Hotelu Mercure Grand w Warszawie. Konferencja jest organizowana przez Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii i ICEX España Exportación e Inversiones pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polskiej Agencji Kosmicznej.

/ Ilustracja: Ambasada Hiszpanii

Partnerami konferencji są Centro para el Desarollo Tecnológico Industrial, zrzeszenie TEDAE, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego oraz firmy AIRBUS, GMV, INDRA i SENER. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest Agencja Lotnicza Altair, wydawca miesięczników Skrzydlata Polska i RAPORT-wto.

W pierwszej części konferencji swoje prezentacje zapowiedzieli: Robert Nowicki z MPiT, Grzegorz Brona z Polskiej Agencji Kosmicznej, Tomasz Husak z Komisji Europejskiej, Jorge Lomba z CDTI, gen. Carlos de Salas Murillo z hiszpańskiego Ministerstwa Obrony, gen. Juan Pablo Sanchez de Lara ze Sztabu Wojsk Lotniczych Hispanii, płk. Rafał Borek z Polskiej Agencji Kosmicznej, oraz Jaime de Rabago ze zrzeszenia TEDAE i Paweł Wojtkiewicz ze Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego. Dodatkowo, w panelu dyskusyjnym zamykającym pierwszą część konferencji weźmie udział płk Sławomir Augustyn z Ministerstwa Obrony Narodowej RP.

W drugiej części wydarzenia odbędą się spotkania B2B pomiędzy przedsiębiorstwami z obu krajów. W wydarzeniu weźmie udział 9 przedsiębiorstw hiszpańskich: AllenSpace, AVS, DHV Technology, Hisdesat, Lidax, Airbus, GMV, Indra i Sener.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a rejestracji można jeszcze dokonać poprzez formularz rejestracyjny: https://goo.gl/forms/COoluqKUeckbCGiG2. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim. Szczegółowy program znajduje się w załączniku: 190102_agenda.pdf


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.