Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego

Astronautyka, Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 02 stycznia 2019

Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego odbędzie się 17 stycznia w Hotelu Mercure Grand w Warszawie. Konferencja jest organizowana przez Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii i ICEX España Exportación e Inversiones pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polskiej Agencji Kosmicznej.

/ Ilustracja: Ambasada Hiszpanii

Partnerami konferencji są Centro para el Desarollo Tecnológico Industrial, zrzeszenie TEDAE, Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego oraz firmy AIRBUS, GMV, INDRA i SENER. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest Agencja Lotnicza Altair, wydawca miesięczników Skrzydlata Polska i RAPORT-wto.

W pierwszej części konferencji swoje prezentacje zapowiedzieli: Robert Nowicki z MPiT, Grzegorz Brona z Polskiej Agencji Kosmicznej, Tomasz Husak z Komisji Europejskiej, Jorge Lomba z CDTI, gen. Carlos de Salas Murillo z hiszpańskiego Ministerstwa Obrony, gen. Juan Pablo Sanchez de Lara ze Sztabu Wojsk Lotniczych Hispanii, płk. Rafał Borek z Polskiej Agencji Kosmicznej, oraz Jaime de Rabago ze zrzeszenia TEDAE i Paweł Wojtkiewicz ze Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego. Dodatkowo, w panelu dyskusyjnym zamykającym pierwszą część konferencji weźmie udział płk Sławomir Augustyn z Ministerstwa Obrony Narodowej RP.

W drugiej części wydarzenia odbędą się spotkania B2B pomiędzy przedsiębiorstwami z obu krajów. W wydarzeniu weźmie udział 9 przedsiębiorstw hiszpańskich: AllenSpace, AVS, DHV Technology, Hisdesat, Lidax, Airbus, GMV, Indra i Sener.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a rejestracji można jeszcze dokonać poprzez formularz rejestracyjny: https://goo.gl/forms/COoluqKUeckbCGiG2. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim. Szczegółowy program znajduje się w załączniku: 190102_agenda.pdf


Drukuj Góra