Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

X Bieg Morskiego Komandosa

Imprezy branżowe, Wojska specjalne, 27 stycznia 2019

Ruszyły zapisy na najbardziej ekstremalny bieg terenowy w Polsce! Przed nami kolejna i jednocześnie wyjątkowa X edycja legendarnego Biegu Morskiego Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego. Bieg odbędzie się w dn. 31 sierpnia – 1 września  2019 w Adventure Park Gdynia Kolibki.

Impreza ta mocno i na stałe wpisał się do kalendarza imprez biegowych i z roku na rok poznajemy kolejnych twardzieli wśród największych twardzieli!!! Odważ się i dołącz do grona najlepszych! X edycja Biegu Morskiego Komandosa będzie ponad wszelką wątpliwość WYJĄTKOWA!

To nie będzie tylko bieg z przeszkodami, to będzie wyzwanie, test siły charakteru i umiejętności pracy w zespole! Impreza kierowana jest do szerokiego grona sportowego oraz militarnego, czyli najwytrwalszych żołnierzy, biegaczy, a przede wszystkim twardzieli gotowych spróbować swoich sił na bardzo terenowej trasie urozmaiconej licznymi przeszkodami.

W sobotę 31 sierpnia pierwszy start odbędzie się przed świtem, o godzinie 4:45 – kategoria Hard Historyczny w pełnym umundurowaniu i z karabinami ćwiczebnymi. Następnie starty w kolejnych 7 kategoriach indywidualnych i zespołowych na trasach Sprint – 11 km i Hard – 22 km.

Niedziela 1 września to wyzwania dla najmłodszych – Bieg Małego Komandosa w kategoriach wiekowych 3 – 16 lat, na dystansach 0,3 – 2,5 km; Atmosfera szalonej rywalizacji dzieci na terenowej trasie pełnej komandoskich

przeszkód udziela się rodzicom i kibicom, jest na prawdę na co popatrzeć! Ostatnim etapem BMK jest Operacja Rekrut Dorwać Komandosa. Tutaj na 7-km trasie poza elementami komandoskiego toru przeszkód, zawodnicy mają dodatkowe zadanie – dorwać dwóch uciekających komandosów, którzy startują 2 min przed całą stawką.

Więcej szczegółów na stronie: http://biegkomandosa.pl


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.