Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Warsztaty MNMPBAT

Służby państwowe, Strategia i polityka, 30 stycznia 2019

W połowie stycznia Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim gościł przedstawicieli Wielonarodowego Batalionu Policji Wojskowej NATO.

Uczestnicy szkolenia Wielonarodowego Batalionu Policji Wojskowej NATO / Zdjęcie: Żandarmeria Wojskowa

Przedstawiciele OS ŻW z Mińska Mazowieckiego i członkowie Wielonarodowego Batalionu Policji Wojskowej NATO (MNMPBAT) wzięli udział sztabu, spotkaniu roboczym Wielonarodowego Zespołu Planistycznego (MCPT) dla MNMPBAT oraz warsztatach Międzynarodowej Kompanii Policji (MPC) dedykowanej do Wyszehradzkiej Grupy Bojowej Unii Europejskiej (EU BG V4). Było to pierwsze w br. spotkanie rozpoczynające cykl przedsięwzięć szkoleniowych tej organizacji.

Jak zapowiedział miński Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej szkolenia w ramach tej jednostki będą w br. częste i realizowane z dużą intensywnością. Uczestnicy warsztatów przygotowywali projekty dokumentów do ćwiczeń na 2019 oraz omawiali formę udziału w nich batalionu.

Przedstawiciele Policji Wojskowych Republiki Czeskiej, Słowacji i Chorwacji pracowali nad dokumentami i projektami, które będą pomocne w planowanych przedsięwzięciach szkoleniowych. W br. po raz pierwszy w warsztatach w roli obserwatorów udział wzięli dwaj oficerowie z Węgier, którzy planują w przyszłości dołączyć do NATO MNMPBAT, a obecnie są członkami komponentu wojskowego dedykowanego do EU GB V4 2019-2.

Na podstawie informacji Żandarmerii Wojskowej


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.