Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Polak na nowym stanowisku w LM

Ludzie, Przemysł lotniczy, Przemysł zbrojeniowy, 07 lutego 2019

Koncern Lockheed Martin ogłosił decyzję o powołaniu Roberta Orzyłowskiego na nowo utworzone stanowisko Dyrektora na Europę Środkowo-Wschodnią. Nowy dyrektor, mający biuro w Warszawie, będzie kierował rozwojem działalności przedsiębiorstwa w regionie EŚW, ze szczególnym naciskiem na budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji w Polsce, krajach bałtyckich, Czechach oraz na Węgrzech, Słowacji i Ukrainie.

Robert Orzyłowski został nowym dyrektorem Lockheed Martina na Europę Środkowo-Wschodnią / Zdjęcie: Lockheed Martin

Robert Orzyłowski dołączył do koncernu Lockheed Martin w styczniu 2005 z Biura Współpracy Obronnej Ambasady USA (ODC). W czasie pracy w ambasadzie był odpowiedzialny za kontakty między polskimi i amerykańskimi zespołami zarządzającymi programami, ze szczególnym uwzględnieniem spraw związanych ze szkoleniem pilotów i naziemnej obsługi samolotów.

W Lockheed Martinie odgrywał kluczową rolę w poszerzaniu zainteresowań biznesowych koncernu poza samoloty F-16 na takie obszary, jak obrona powietrzna i antyrakietowa, systemy precyzyjnej artylerii czy przełomowa współpraca partnerska z polskim przemysłem i środowiskiem akademickim. Robert Orzyłowski był adwokatem budowania głębokich relacji między Lockheed Martinem i Stowarzyszeniem Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju. Odegrał też kluczową rolę w uruchomieniu na Politechnice Warszawskiej projektów badawczych w  zakresie bezzałogowych systemów powietrznych.

Jego poprzednie doświadczenia zawodowe obejmują też wysokie stanowiska menedżerskie w sektorze prywatnym oraz stanowiska doradcy politycznego w ambasadach Australii, Kanady i Republiki Południowej Afryki. Robert Orzyłowski otrzymał srebrny medal Za zasługi dla obronności kraju przyznany przez Ministra Obrony Narodowej podczas uroczystego lądowania w Polsce pierwszych zamówionych samolotów F-16 w listopadzie 2006.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.