Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

PLL LOT zwycięzcą GlobeRunner Awards

Lotnictwo cywilne, Imprezy branżowe, 15 lutego 2019

Polskie Linie Lotnicze LOT zwyciężyły w plebiscycie GlobeRunner Awards organizowanym co roku przez prestiżowy serwis internetowy Frequent Business Traveler. Nagroda jest szczególnie cenna, bo przyznają ją swoimi głosami najczęściej podróżujący pasażerowie biznesowi z całego świata.

LOT zdobywa wiele polskich i międzynarodowych nagród. Ma na koncie m.in. kilkanaście tytułów Najlepszej Linii Lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej, międzynarodowe wyróżnienia przyznawane przez magazyn Business Traveller, czy Globe Travel i wiele nagród krajowych / Zdjęcie: PLL LOT

W głosowaniu wzięło udział ponad 150 tys. czytelników Frequent Business Traveler, których zalicza się do grona najbardziej doświadczonych i wymagających podróżujących. W tym roku wybrali najlepsze linie lotnicze w poszczególnych częściach świata, najlepsze hotele czy lotniska. Polskie Linie Lotnicze LOT zostały wybrane Najlepszą Linią Lotniczą w rejonie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Ceremonia wręczenia statuetek odbyła się w Nowym Jorku.

- Nagroda dla Polskich Linii Lotniczych LOT pochodzi od naszych czytelników, czyli osób, które w podróży spędzają znaczną część swojego życia. Mają ogromne doświadczenie, nic nie umknie ich uwadze – powiedział Jonathan Spira, dyrektor wydawniczy Frequent Business Traveler – Ich wiedza na temat tego, co dobre, a co nie w podróżowaniu czyni głosowanie tak wartościowym – dodał.

- Nagroda GlobeRunner to kolejny dowód, że zmieniamy się tak, jak chcą tego nasi pasażerowie. Stale pracujemy nad tym by podróżowali bezpiecznie, szybko i maksymalnie komfortowo – mówił odbierający nagrodę w imieniu LOT-u Robert Moreń, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT – Ta nagroda to potwierdzenie, że nasza klasa biznes w lotach długodystansowych, realizowanych przez nowoczesne samoloty B787 Dreamliner, nie ma sobie równych. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos – dodał.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.