Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W Indiach rozbił się MiG-21

Wypadki, Lotnictwo wojskowe, 08 marca 2019

Dziś wczesnym popołudniem z bazy Nal koło Bikaner w stanie Radżastan w Indiach wystartował do rutynowego lotu samolot myśliwski MiG-21. Wkrótce po starcie samolot zderzył się z ptakiem, co spowodowało wyłączenie silnika. Pilot został zmuszony do katapultowania się. Okazało się, że przeżył bez poważniejszych obrażeń.

Szczątki myśliwca MiG-21 indyjskich wojsk lotniczych, który rozbił się dziś wkrótce po starcie z bazy Nal koło Bikaner / Zdjęcie: twitter

Wrak znaleziono w pobliżu Shobhasar ki Dhani, 12 km od Bikaner. Na ziemi nikomu nic się nie stało.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.