Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wypadek Pancyra

Wypadki, Wojska lądowe, 11 marca 2019

Dzisiaj rano czasu lokalnego ruchliwa autostrada we Władywostoku, prowadząca na Wyspę Rosyjską, została zablokowana w wyniku wypadku samobieżnego przeciwlotniczego zestawu artyleryjsko-rakietowego Pancyr-S1. Świadkowie twierdzą, że pojazd przewrócił się na bok na zakręcie estakady.

Pancyr rozbity na autostradzie we Władywostoku / Zdjęcie: dpskontrol_125rus

Według wpisów w mediach społecznościowych w wypadku zginął kierowca Pancyra. Inne doniesienia mówią o dwóch rannych. Jednak zdaniem Nikolaja Woskriesieńskiego, szefa działu informacji służy prasowej Floty Oceanu Spokojnego WMF, załoga Pancyra nie doznała obrażeń.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.