Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Seryjny DMO Regina wyruszył z HSW

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 18 marca 2019

16 marca z Huty Stalowa Wola wyruszyły w Polskę samobieżne armatohaubice Krab, wchodzące w skład pierwszego seryjnego Dywizjonowego Modułu Ogniowego Regina. To kolejne 8 sah i wozów towarzyszących, które dotrą do jednostek Wojska Polskiego.

/ Zdjęcia: HSW

HSW rozpoczęła produkcję seryjną wyposażenia dla pierwszego (a biorąc pod uwagę umowę wdrożeniową – drugiego), DMO Regina, składającego się m.in. z 24 sah Krab. W skład każdego DMO Regina wchodzą, poza środkami ogniowymi, także 3 Wozy Dowódczo-Sztabowe (WDSz), 8 Wozów Dowódczych (WD) różnego szczebla, 6 Wozów Amunicyjnych (WA) i Wóz Remontu Uzbrojenia i Elektroniki (WRUiE).

Zarząd Huty Stalowa Wola podpisał 14 grudnia 2016 z Inspektoratem Uzbrojenia Ministerstwa Obrony Narodowej umowę na dostawę 4 dywizjonowych modułów ogniowych Regina. Wartość umowy przekracza 4,5 mld zł.

Jest to wyjątkowy moment dla HSW, ponieważ przekazanie sprzętu jest zwieńczeniem długotrwałego procesu konstrukcyjno-technologiczno-produkcyjnego i – co najważniejsze, sprzęt przekazujemy zgodnie z harmonogramem Umowy z Zamawiającym – podkreśla Bartłomiej Zając, prezes zarządu Huty Stalowa Wola.
GaleriaDrukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.