Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Wzrost przychodów Elbit Systems

Przemysł zbrojeniowy, 19 marca 2019

Izraelska Elbit Systems ogłosiła wyniki skonsolidowane za ostatni kwartał i cały 2018. Przychody spółki w 2018 wyniosły 3,684 mld USD w porównaniu z 3,378 mld USD w 2017. Zysk netto wyniósł natomiast 210,9 mln USD.

Według spółki, głównymi obszarami sprzedaży były systemy obrony powietrznej i C4ISR. Wzrost przychodów w obszarze lotniczych systemów pokładowych wynikał głównie ze zwiększenia sprzedaży w Stanach Zjednoczonych nowej spółki zależnej, która została przejęta w drugim kwartale 2018. Przychody z systemów dla wojsk lądowych wzrosły głównie ze względu na wzrost sprzedaży systemów dla pojazdów opancerzonych w Europie oraz przychodów IMI, którą Elbit kupił w listopadzie 2018 za 495 mln USD.

Zademonstrowany w lipcu 2018 samolot bezzałogowy Elbit Systems Hermes 900 StarLiner, który może operować w cywilnej przestrzeni kontrolowanej / Zdjęcie: Elbit Systems

Portfel zamówień Elbit Systems na koniec 2018 wyniósł 9 399 mln USD w porównaniu z 7 561 mln USD na koniec 2017. 61% obecnego portfela zamówień przypada na zamówienia spoza Izraela. Około 64% z posiadanych zamówień ma zostać zrealizowanych w 2019 i 2020.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.