Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W Indiach rozbił się MiG-27

Wypadki, Lotnictwo wojskowe, 31 marca 2019

Dziś ok. 11:45 czasu lokalnego w czasie rutynowego lotu treningowego, po starcie z bazy Uttarlai, w Radżastanie w Indiach rozbił się myśliwiec o zmiennej geometrii skrzydeł MiG-27 UPG. Jego wrak znaleziono w pobliżu Sirohi, ok. 120 km na południe od Jodhpur. Okazało się wówczas, że pilot myśliwca zdołał się katapultować i przeżył. Na ziemi nikomu nic się nie stało.

Fragment wraku indyjskiego myśliwca MiG-27 UPG, który rozbił się dziś w Radżastanie / Zdjęcie: twitter – ANI

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że do wypadku doszło z powodu problemów technicznych. Pilot miał informować o awarii napędu. Nie zostało to jednak potwierdzone oficjalnie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.