Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Złoty medal dla Bumaru

Przemysł zbrojeniowy, 29 kwietnia 2009

Jury Konkursu Stoisko Roku 2008 przyznało Złoty Medal stoisku Grupy Bumar i Bumar sp. z o.o. - wystawcy na Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego 2008 w Kielcach.

Stoisko zostało zbudowane według projektu Magdaleny Gyurkovich. Wykonała je KOARA sp.j. z Warszawy - stały realizator stoisk Bumaru na wystawach i targach w kraju i za granicą.

Konkurs zorganizowany został przez Polską Izbę Przemysłu Targowego. O przyznaniu Złotego i Srebrnego Medalu decydowało jury złożone z ekspertów trzech środowisk: praktyków w dziedzinie projektowania stoisk targowych (Zdzisław Filipiak z AZ Zdzisław Filipiak PHU z Poznania), ekspertów wyższych uczelni i posiadających wydziały specjalizujące się w dziedzinie projektowania architektury wnętrz i wystawiennictwa (prof. zw. Andrzej Wielgosz z Katedry Architektury Wnętrz ASP w Poznaniu i prof. zw. Jacek Ojrzanowski z Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej) oraz przedstawicieli mediów branży architektury wnętrz i marketingu (Wiesław Wójcik, prezes zarządu ogólnopolskiego dwutygodnika budowlanego Profile).

Ideą konkursu Stoisko Roku jest propagowanie nowatorskich rozwiązań architektonicznych w wystawiennictwie, stosowanie nowych technologii i materiałów oraz ciekawej, nowoczesnej myśli wystawienniczej. Projekt stoiska i jego techniczne wykonanie winny więc reprezentować wysoki poziom i wspierać realizację koncepcji wystąpienia targowego, będącą wynikiem rozważań architektonicznych i technicznych, z uwzględnieniem aspektów marketingowych - tak przedstawił koncepcję konkursu Bogusław Zalewski, prezes Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Dwa Srebrne Medale (równorzędne) przypadły stoisku zaprezentowanemu przez Blachy Pruszyński na targach BUDMA 2008 w Poznaniu (zaprojektowane przez Magdalenę Gyurkovich, a wykonane przez Intermedia sp. z o.o. z Warszawy) oraz stoisku PROFIm na targach ORGATEC w Kolonii (według projektu Adama Lorenca, a wykonanemu przez Meliński Minuth sp. z o.o. z Poznania).


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.