Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Smartavia rozpoczęła działalność

Lotnictwo cywilne, 12 kwietnia 2019

Linia Smartavia (dawniej – Nordavia) rozpoczęła operacje lotnicze. Inauguracyjny lot został wykonany 10 kwietnia z Archangielska do Sankt Petersburga przez Boeinga 737-800 (zn. rej. VP-BEV), przystosowanego do przewozu 189 pasażerów.

Pierwszy samolot Smartavii – Boeing 737-800 / Zdjęcie: Smartavia 

Jak poinformował prezes Smartavii Siergiej Sawostin, do połowy lata przewoźnik ma dysponować siedmioma Boeingami 737NG w nowym malowaniu. Hubem linii jest port lotniczy Sankt Petersburg – Pułkowo. Siatka połączeń ma obejmować 18 miast w Rosji, Azerbejdżanie, Armenii i Gruzji. Przewoźnik będzie również oferować loty czarterowe do Włoch.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.